ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sabel 14378448
nr 1437 8448
Sabel
Tre Kronor. Längd: 93 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:30:44
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr